Ana SayfaAna Sayfa  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Aslihan Yaman

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
akbayirfm
Admin
Admin

MesajKonu: Aslihan Yaman   Paz Mayıs 30, 2010 8:08 pm

Elbistan’a bağlı Akbayır Beldesi’nde ilköğretim okulu öğrencisi küçük kız, bilinmeyen bir nedenden dolayı intihar ederek, yaşamına son verdi.

Elbistan'a bağlı Akbayır Beldesi'nde ilköğretim okulu öğrencisi küçük kız, bilinmeyen bir nedenden dolayı intihar ederek, yaşamına son verdi.

13 yaşında olan ilköğretim okulu 8. sınıf öğrencisi Aslıhan Yaman, bilinmeyen bir nedenden dolayı evlerinde bulunan ve kırma olarak tabir edilen tüfekle yaşamına son verdi.

Aslıhan'ın okulunda çok sevilen bir öğrenci olduğu belirtilirken, Aslıhan'ın ölümü ailesi ve yakınlarını yasa boğdu.

Derslerinde başarılı ve çok sevilen bir öğrenci olan Aslıhan, akşam saatlerinde birlikte kaldığı baba evinde odasına giderek, evde bulunan av tüfeği ile yaşamına son verirken, Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, olayın ardından soruşturma başlattılar.

13 yaşındaki Aslıhan'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Elbistan Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Elbistansesi

En son akbayirfm tarafından Paz Mayıs 30, 2010 8:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://akbayirfm.yetkinforum.biz
çerkezköy

MesajKonu: Geri: Aslihan Yaman   Paz Mayıs 30, 2010 8:31 pm

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Kullanıcı profilini gör
akbayirfm
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Aslihan Yaman   Çarş. Haz. 09, 2010 5:51 pm

Allah rahmet eylesin mekanlari cennet olsun kalanlarina allah sabirlar versin
Kullanıcı profilini gör http://akbayirfm.yetkinforum.biz
Sponsored content